Енергозбереження

Під час будівництва нових будівель і реконструкції існуючих житлових, громадських та промислових об’єктів питання теплоізоляції стають одними з найактуальніших завдань. Підвищення вартості теплової енергії та комунальних послуг також призводить до необхідності ефективного теплозахисту будівель для зниження витрат на опалення під час експлуатації.

Фахівці стверджують, що найбільші втрати тепла в будівлі відбуваються через дах. Тим часом традиційні будівельні матеріали, такі як залізобетон, цегла, дерево та мінеральна вата, не завжди можуть забезпечити ефективну теплоізоляцію. Ефективний теплоізоляційний матеріал повинен бути екологічно чистим і надійним, і саме ЕКОВАТА відповідає цим вимогам. Унікальні властивості ЕКОВАТИ як теплоізоляційного та звукоізоляційного матеріалу обумовлені її тонковолокнистою структурою, низькою повітропроникністю та високою ізоляційною здатністю. Теплопровідність целюлозного  волокна становить лише 0,037-0,04 Вт/(м*С), залежно від щільності шару утеплювача.

Дослідження показують, що неправильно встановлена ізоляція, з будь-якого матеріалу, може створити шовні порожнечі на рівні 4%, що в результаті призводить до 50% втрат тепла і додаткових витрат енергії. У порівнянні з цим, ізоляція із ЕКОВАТИ для стін, підлоги та стелі, міжповерхового перекриття, даху, фасаду повністю заповнює всі порожнечі, утворюючи цілісну та безшовну поверхню, що допомагає уникнути втрат тепла.

Теплопровідність ековати  в порівнянні з теплопровідністю інших утеплювачів (Вт/м°С):

Ековата 0.032…0.041
Пінопласт 0,0345
Пінополістирол 0,038-0,041
Rockwool, Paroc 0,045
Мінвата (URSA, ISOVER) 0,048
Пінобетон 0,189
Брус дерев’яний 0,205
Цегляна кладка 0,700

Дивитись відео:  збереження тепла ековатою