Екологічність

Один з основних чинників, що забезпечують здоровий і сприятливий мікроклімат в будинку є використання якісної теплоізоляції. Якість утеплювача визначається не тільки його здатність утримувати тепло в будинку, але і його екологічною безпекою, тобто екологічний утеплювач не повинен мати у своєму складі речовин, які в процесі експлуатації негативним чином впливають на самопочуття і здоров’я людини. Але як визначити, що перед Вами утеплювач, що відповідає вимогам екологічної безпеки? Тим більше, що будівельний ринок рясніє маркуванням, що підкреслюють екологічність продукції «екологічно безпечний», «не токсичний» і т.д. На Заході в кінці 80-х навіть термін з’явився «Greenwashing» означає обман споживача і відсутність екологічної безпеки у товару.

Для відповіді на це питання, у складі Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» був створений орган по сертифікації екологічного маркування. За її ініціативою виникла програма екологічного маркування, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14024. В Україні екологічне маркування товарів і послуг з 2003 року представлена знаком «Екологічно чисто та безпечно». Орган сертифікації «Жива планета» в 2004 році пройшов міжнародну акредитацію, як орган сертифікації товарів і послуг і знак внесено в міжнародний реєстр Глобальної мережі екологічного маркування. Тому, щоб бути впевненим у якості й екологічнії безпеці будматеріалів, варто звертати увагу на маркування «Екологічно чисто та безпечно». Целюлозний утеплювача ЮНІЗОЛ в 2010 році пройшов процедуру сертифікації і отримав висновок, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14024 по екологічним критеріям оцінки життєвого циклу продукції. Наявність сертифіката екологічного у будівельних матеріалів, які Ви придбаєте, дає Вам впевненість у тому, що Ваш будинок буде комфортний не тільки Вам, але і Вашим дітям і онукам. Перевірити, чи пройшов той або інший товар екологічну сертифікацію.


Без назви-1sxascs

ЕКОВАТА (Юнізол) екологічно чистий матеріал з високими біологічними властивостями. Завдяки вмісту в ньому антисептиків (в ньому не живуть гризуни, комахи або грибки різних видів). Утеплювач напилений (нанесений) на дерев’яну поверхню запобігає процесу гниття, продовжує термін служби дерев’яних конструкцій більш ніж на 100 років. Будучи природним утеплювачем, ЕКОВАТА дозволяє будівлі «дихати», створює в будівлі клімат, як в дерев’яному будинку. Ця властивість зумовлена природніми властивостями целюлози, що робить матеріал привабливим для споживачів, особливо при будівництві екологічних осель, таких як ЕКО-Дім.


Документація:
– Санітарний висновок (відкрити pdf-файл)