Каркасні будівлі

Целюлозний утeплювач ЕКОВАТА (Юнізол) ідеально підходить для утеплення каркасних, модульних та збірних будинків – він повністю заповнює порожнечі, тим самим створює безшовну тепло – та звукоізоляцію. Основним з достоїнств матеріалу є термін його служби в конструкції будівлі (не менше 50 років), що збільшує і термін служби всьієї будівлі. У світі існують приклади кapкacних будинків побудованих в 20 -х роках у Канаді, із застосуванням целюлозного утeплювача, експлуатація яких продовжується в наш час.

Завдяки антисептичним добавкам матеріал захищає дерев’яний кapкac будівлі від грибка, цвілі, гризунів і комах, запобігає процесу гниття, що продовжує службу всієї будівлі. ЕКОВАТА (Юнізол) відноситься до важкоспалахуючих матеріалів, що підтверджується численними випробуваннями матеріалу і отриманими сертифікатами. Утеплення каркасного будинку ЕКОВАТОЮ (юнізолом) ефективно уповільнює розповсюдження вогню в конструкціях.

Відомі світові лідери в галузі каркасно-модульного будівництва, такі як Фінляндія і Канада, вже давно відзначили переваги целюлозного матеріалу. Крім того, країни Європи активно впроваджують та використовують цей матеріал для утеплення та звукоізоляції. В даний час в Україні активно застосовується та поширюється використання матеріалу ЕКОВАТА.


Дивіться також: