Сухий метод

Використовується для утеплення горизонтальних , похилих і вертикальних поверхонь конструкцій (горищні перекриття, покрівлі, підлоги, стіни, перегородки та ін). Сухим способом оптимально утеплювати горища і підлоги , зазори між огороджувальної конструкцією і поверхнею стін будівель відкритим нанесенням (вільним насипання необхідного шару) утеплювача. Сухий спосіб монтажу може здійснюватися в кількох варіантах:

  • вільне нанесення на поверхню (без ущільнення), якщо ізолюється підлога або, наприклад, горище будинку;
  • заповнення закритих порожнин елементів каркасу будівель, закритих перегородок та ін. утеплювачем під тиском повітря через технологічні отвори.

Другий варіант застосується тоді , коли іншим способом ізолювати об’єкт роботи не раціонально, вимагає зусиль, часу, часткового демонтажу конструкцій та ін.. Монтаж сухим способом дуже зручний, менш трудомісткий ніж монтаж вологим способом і дозволяє здійснювати ізоляційні роботи в будь-який час року. Використання спеціалізованих мембранних плівок (типу STROTEX) для створення контуру, утеплення дає можливість закачування ековати у вертикальні, похилі і горизонтальні поверхні з необхідним ступенем ущільнення щоб уникнути небажаної усадки утеплювача. Крім того цей спосіб зручний у випадках коли роботи на об’єкті ведуться з тимчасовими зупинками , тобто поетапно в силу індивідуальних особливостей проекту, сезонності, вахтового методу залучення персоналу, будівництва по мірі надходження фінансування.


Дивіться також: