Утеплення перекриття

Сучасні вимоги до комфортного проживання потребують використання утеплювача як для забезпечення тепла в будинку, так і для ефективної звукоізоляції. Найефективніше цим двом вимогам відповідає целюлозний утeплювач ЕКОВАТА (Юнізол). Завдяки чудовим теплоізоляційним властивостям ЕКОВАТИ, при утeплeнні підлоги немає необхідності використовувати системи “тепла підлога” з електропідігрівом. Матеріал демонструє високу ефективність і екологічність. А використання його для утеплення перекриттів є найбільш ефективним варіантом.

Утеплити підлогу ЕКОВАТОЮ можна, як за допомогою вдувного обладнання, так і ручним методом

Вдувним обладнанням – відбувається таким чином – ЕКОВАТА укладається після установки лагів і підлогового покриття, за допомогою вдування в заздалегідь приготовані тeхнoлoгічні отвори, що також створює безшовну ізоляцію, або спочатку  відбувається напилення матеріалу між лаги, а кінцевим етапом утeплeння є установка поверх лагів підлогового покриття, це можуть бути плити OSB, ЦСП, магнезитова плита, після цього можна укладати фінішний шар, декоративне покриття.

Ручним методом – на підлогу встановлюються лаги, потім, попередньо розрихлений матеріал, укладається між лагами, щоб не було повітряних зазорів, це дуже важливо для влаштування якісної тепло і звукоізоляції. Кінцевим етапом утeплeння є установка поверх лагів підлогового покриття.


Дивіться також: